OTEVŘETE SI SVŮJ WRAPSTYLE

FRANŠÍZA WRAPSTYLE

Franšíza WrapStyle je založena na osvědčeném úspěchu stávajícího systému se sídlem v České republice, s více než 25 prosperujícími partnery po celém světě specializujícími se na polepy automobilů, ochranu laku, styling automobilů, tónování oken a designový digitální tisk. Velkou výhodou franšízy je, že rizikovost je na rozdíl od jiných typů podnikání velmi nízká. Díky renomé, které WrapStyle v průběhu více než 10 let získal, a na základě integrity, spolehlivosti, odbornosti, vášně a citu pro detail,  je vstup na trh s námi rychlejší, plynulejší a s velmi nízkým rizikem

Výhody spolupráce |

Pověst značky
Propracovaný systém
Komunita WrapStyle
Komplexní školení
Zkušenosti
Týmová podpora
Know-how a odborné znalosti
Vysoký standard kvality
Technologický pokrok
Profesionální a inovativní přístup
Mezinárodní dosah
Uživatelsky přívětivý lokalizovaný web
Sdílení zkušeností s franšízou WS
Marketingové materiály
Diverzifikace portfolia
Rostoucí příjem

PROČ WRAPSTYLE?

WrapStyle se stal důvěryhodným díky skvělé reputaci postavené na vysoce kvalitních službách, podpoře, odhodlání a propracovanému systému aplikovanému v celé komunitě WrapStyle. Komplexní školení se zaměřuje na všechny aspekty, se kterými se v našem odvětví denně setkáváme. Naši franšízanti se mohou spoléhat na naše know-how, odborné znalosti, komplexní a tvrdou práci odrážející se v podpoře, která je klíčová při budování vašeho jména na trhu. Přítomnost na pěti kontinentech navíc buduje důvěryhodnost u zákazníků, kterou žádný jiný franšízový systém v oblasti polepu aut nenabízí. Kromě toho jsou zkušenosti sdílené se všemi existujícími pobočkami neocenitelné, protože díky nim neexistuje žádná výzva, kterou bychom společným úsilím nepřekonali. S profesionálním a inovativním přístupem k našemu řemeslu a s využitím nejnovějších technologií nabízí WrapStyle jedinečnou příležitost diverzifikovat vaše portfolio. Připojte se k WrapStyle a začněte si vytvářet vlastní historii.

SLUŽBY WRAPSTYLE

WrapStyle nabízí polepy automobilů, které se staly jádrem celé řady nabízených služeb. První pokusy jsme provedli v roce 2006 a od té doby každým rokem zvyšujeme počet polepených aut. Spolu s polepy se stalo revolučním produktem v oblasti stylingu automobilů také tónování oken. Autofólie Xero jsou špičkovým produktem instalovaným výhradně na pobočkách WrapStyle po celém světě. Často žádanou a oblíbenou službou je také ochrana laku. Naši partneři používají exkluzivní produktovou řadu s názvem OpticShield.

Naší vlajkovou službou je grafický design a digitální tisk, který si v průběhu let získal celosvětovou reputaci. Se stovkami návrhů a přesností, s jakou se design vytváří, jsme vytvořili nový směr v oblasti automobilového designu.

    Globální data |

25+

poboček po celém světě

150+

zaměstnanců na celém světě

6x

regionální vítěz soutěže Wrap Like A King

4x

kontinentální vítěz soutěže Wrap Like A King

350+

návrhů pro naše partnery ročně

230.000+

sledujících na Instagramu

400.000+

sledujících na sociálních sítích

8000+

spokojených zákazníků ročně

240.000+

každý rok jedineční návštěvníci webů

80.000+

vyřízených poptávek každý rok

WRAPSTYLE V ČÍSLECH

WrapStyle je s více než 25 prodejnami světovým lídrem v oblasti franšízy v oboru. Jsme hrdí na to, že zaměstnáváme vysoce kvalifikované odborníky, kteří se starají o spokojenost zákazníků. Vysoká kvalita a důvěryhodnost služeb má za následek postupné rozšiřování značky. Popularita do značné míry roste s úspěchy, jako je několik regionálních a kontinentálních vítězství v prestižní soutěži WLAK od Avery Dennison. Naši zákazníci mohou každý rok vidět stovky návrhů a projektů. V důsledku toho WrapStyle celosvětově sleduje na sociálních sítí více než 400K automobilových nadšenců. Po prvních dvou letech provozu rostou naši partneři v průměru meziročně až o 15-20 %. Tento nárůst představuje schopnost úspěšně konkurovat na různých trzích. Přesvědčte se sami a otevřete WrapStyle ve svém městě!

NAŠE FRANŠÍZY

DELIA GILMOUR

Brand and Partnerships Manager

delia@wrapstyle.com / +420 608 800 360


STÁTYhistorieWEBSTRÁNKA
AUSTRÁLIE3 rokywrapstylesydney.com.au
RAKOUSKO3 rokywrapstyle.at
ČESKÁ REPUBLIKA6 letwrapstyle.cz
DÁNSKO3 rokywrapstyle.nu
BAHRAIN0 letwrapstyle.com
EGYPT1 rokwrapstyle.com
INDIE1 rokwrapstyle.in
KUVAJT1 rokwrapstyle.com
KATAR3 rokywrapstyle.com
JIŽNÍ KOREA1 rokwrapstyle.kr
MAURITIUS1 rokwrapstyle.mu
SAÚDSKÁ ARÁBIE2 rokywrapstyle.sa
SINGAPUR4 rokywrapstyle.com.sg
SLOVENSKO1 rokwrapstyle.sk
ARABSKÉ EMIRÁTY8 letwrapstyle.com
VIETNAM2 rokywrapstylevietnam.com

CO DĚLÁME

WrapStyle™ je mezinárodní společnost, nyní jedna z nejlepších společností zabývajících se polepem a stylingem automobilů na světě, svou pozici si hájí již 5 let.