OTEVŘETE SI SVŮJ WRAPSTYLE

FRANŠÍZA WRAPSTYLE

Franšíza WrapStyle je založena na osvědčeném úspěchu stávajícího systému se sídlem v České republice, s více než 25 prosperujícími partnery po celém světě specializujícími se na polepy automobilů, ochranu laku, styling automobilů, tónování oken a designový digitální tisk. Velkou výhodou franšízy je, že rizikovost je na rozdíl od jiných typů podnikání velmi nízká. Díky renomé, které WrapStyle v průběhu více než 10 let získal, a na základě integrity, spolehlivosti, odbornosti, vášně a citu pro detail,  je vstup na trh s námi rychlejší, plynulejší a s velmi nízkým rizikem

Výhody spolupráce |

Pověst značky
Propracovaný systém
Komunita WrapStyle
Komplexní školení
Zkušenosti
Týmová podpora
Know-how a odborné znalosti
Vysoký standard kvality
Technologický pokrok
Profesionální a inovativní přístup
Mezinárodní dosah
Uživatelsky přívětivý lokalizovaný web
Sdílení zkušeností s franšízou WS
Marketingové materiály
Diverzifikace portfolia
Rostoucí příjem

PROČ WRAPSTYLE?

WrapStyle se stal důvěryhodným díky skvělé reputaci postavené na vysoce kvalitních službách, podpoře, odhodlání a propracovanému systému aplikovanému v celé komunitě WrapStyle. Komplexní školení se zaměřuje na všechny aspekty, se kterými se v našem odvětví denně setkáváme. Naši franšízanti se mohou spoléhat na naše know-how, odborné znalosti, komplexní a tvrdou práci odrážející se v podpoře, která je klíčová při budování vašeho jména na trhu. Přítomnost na pěti kontinentech navíc buduje důvěryhodnost u zákazníků, kterou žádný jiný franšízový systém v oblasti polepu aut nenabízí. Kromě toho jsou zkušenosti sdílené se všemi existujícími pobočkami neocenitelné, protože díky nim neexistuje žádná výzva, kterou bychom společným úsilím nepřekonali. S profesionálním a inovativním přístupem k našemu řemeslu a s využitím nejnovějších technologií nabízí WrapStyle jedinečnou příležitost diverzifikovat vaše portfolio. Připojte se k WrapStyle a začněte si vytvářet vlastní historii.

SLUŽBY WRAPSTYLE

WrapStyle nabízí polepy automobilů, které se staly jádrem celé řady nabízených služeb. První pokusy jsme provedli v roce 2006 a od té doby každým rokem zvyšujeme počet polepených aut. Spolu s polepy se stalo revolučním produktem v oblasti stylingu automobilů také tónování oken. Autofólie Xero jsou špičkovým produktem instalovaným výhradně na pobočkách WrapStyle po celém světě. Často žádanou a oblíbenou službou je také ochrana laku. Naši partneři používají exkluzivní produktovou řadu s názvem OpticShield.

Naší vlajkovou službou je grafický design a digitální tisk, který si v průběhu let získal celosvětovou reputaci. Se stovkami návrhů a přesností, s jakou se design vytváří, jsme vytvořili nový směr v oblasti automobilového designu.

    Globální data |

25+

poboček po celém světě

150+

zaměstnanců na celém světě

6x

regionální vítěz soutěže Wrap Like A King

4x

kontinentální vítěz soutěže Wrap Like A King

350+

návrhů pro naše partnery ročně

230.000+

sledujících na Instagramu

400.000+

sledujících na sociálních sítích

8000+

spokojených zákazníků ročně

240.000+

každý rok jedineční návštěvníci webů

80.000+

vyřízených poptávek každý rok

WRAPSTYLE V ČÍSLECH

WrapStyle je s více než 25 prodejnami světovým lídrem v oblasti franšízy v oboru. Jsme hrdí na to, že zaměstnáváme vysoce kvalifikované odborníky, kteří se starají o spokojenost zákazníků. Vysoká kvalita a důvěryhodnost služeb má za následek postupné rozšiřování značky. Popularita do značné míry roste s úspěchy, jako je několik regionálních a kontinentálních vítězství v prestižní soutěži WLAK od Avery Dennison. Naši zákazníci mohou každý rok vidět stovky návrhů a projektů. V důsledku toho WrapStyle celosvětově sleduje na sociálních sítí více než 400K automobilových nadšenců. Po prvních dvou letech provozu rostou naši partneři v průměru meziročně až o 15-20 %. Tento nárůst představuje schopnost úspěšně konkurovat na různých trzích. Přesvědčte se sami a otevřete WrapStyle ve svém městě!

NAŠE FRANŠÍZY

DOMINIK JANČA

franchise manager

dominik@wrapstyle.com / +420 608 800 360


STÁTYhistorieWEBSTRÁNKA
AUSTRÁLIE3 rokywrapstylesydney.com.au
RAKOUSKO3 rokywrapstyle.at
ČESKÁ REPUBLIKA6 letwrapstyle.cz
DÁNSKO3 rokywrapstyle.nu
EGYPT1 rokwrapstyle.com
INDIE1 rokwrapstyle.in
KUVAJT1 rokwrapstyle.com
KATAR3 rokywrapstyle.com
JIŽNÍ KOREA1 rokwrapstyle.kr
MAURITIUS1 rokwrapstyle.mu
RUSKO3 rokywrapstyle-ufa.ru
SAÚDSKÁ ARÁBIE2 rokywrapstyle.sa
SINGAPUR4 rokywrapstyle.com.sg
SLOVENSKO1 rokwrapstyle.sk
ŠVÉDSKO3 rokywrapstyle.se
ARABSKÉ EMIRÁTY8 letwrapstyle.com
VIETNAM2 rokywrapstylevietnam.com

CO DĚLÁME

WrapStyle™ je mezinárodní společnost, nyní jedna z nejlepších společností zabývajících se polepem a stylingem automobilů na světě, svou pozici si hájí již 5 let.